אלארם צריך להכיר כדי להבין

כשחושבים לקנות מצלמות אבטחה בראש ובראשונה חשוב להבין מאיפה קונים? איזה ציוד מקבלים ? ומי החברה שנותנות לנו את האחריות?, פרטים אלו חשובים להמשך ההתקשרות לאחר הקניה וההתקנה של המוצר, כל חברה שמכבדת את עצמה תציע לכם ציוד איכותי של מותגים מוכרים כדוגמת Dahua על מנת שתקבלו מוצר טוב עם מינימום תקלות לאורך זמן, כל חברה שמכבדת את עצמה תיתן שנתיים אחריות על הציוד ושנה אחריות של שירות והגעה בכל תקלה במערכת, ותאפשר הרחבה של האחריות בתוספת סכום סמלי בתום תקופת האחריות המקורית, אלארם היא בין החברות הוותיקות שמעניקות את כל האמור בתוספות תמיכה מרחוק ומענה על ידי שירות לקוחות אנושי, מקצועי ואמין.

אחריות ושירות של אלארם

כולם אומרים "אני נותן אחריות" אבל מה שאינכם יודעים ולרוב ומגלים כאשר יש צורך להפעיל את האחריות שזה לא מה שחשבתם ונסביר, לדוגמה באם החלה תקלה שאינה נגרמה מוונדליזם או שימוש טועה (שעל כך האחריות בטלה) בציוד בתקופת האחריות אתם כמובן תפנו לחברה ששכרתם לבצע את עבודת וההתקנה מלכתחילה וכאן התשובות היו מפוצלות, במקרה הגרוע יפנו אתכם להתנהל ישירות מול היבואן וכאן יש צורך בהתעסקות וזמן של שליחת הציוד והחשבוניות לבדיקה ועוד זמן עד שהציוד חוזר אליכם בחזרה, במצב שונה לגמרי מספיק שיחת טלפון אחת לחברה אותה ששכרתם והם מגיעים למקום ומבצעים את כל ההתנהלות מול היבואן, וכאן אלארם נבדלת מרוב החברות בתחום.

מצלמות אבטחה HD

המחיר לא פחות חשוב

מלבד מכירה והתקנה אלארם מייבאת את כל הציוד עבור המערכות למצלמות אבטחה דבר המאפשר לנו להתמודד עם הצעת מחיר נגד המתקבלת מצד חברות אחרות בתחום, חשוב להדגיש לאלארם יש את המחירים האטרקטיביים ביותר ביחס לשירות שניתן, סביר להניח שישי מחירים נמוכים יותר שעשויים להחשיד שכנראה באים על חשבון שירות או איכות הציוד המתקבל.

אם המחיר נמוך משמעותית כדי לשים לב לאיכות הציוד המתקבל ואאחריות לאחר ההתקנה.

צריכים התקנה של מצלמות אבטחה או מערכות מיגון אצלכם בבית או בעסק? פנו אילינו  וקבלו יעוץ מקדים והכוונה לרכישת המערכת הטובה ביותר יחד עם אחריות על הציוד והשירות בהתאם לתקנון החברה.

מצלמת אבטחה בחצר בית

סגירת תפריט
Call Now Button