אזעקה לבית

בתחום מערכות האבטחה יש מגוון מוצרים המאפשרים להגביר את האבטחה האישית, אחד המוצרים היעילים ביותר היא אזעקה לבית, כאשר מתחוללת פריצה או השגת גבול הדרך היעלה ביותר למנוע נזק וגניבה היא סירנה עוצמתית המופעלת ע"י חיישנים אוטומטים סביב הפתחים (חלונות ודלתות) של הבית והודפים כל נסיון חדירה למחרב הפרטי, בעל הדירה מקבל ישירות התראה לנייד אודות הפעלת האזקה במידה ואינו נוכח במקום ויכול להזעיק את שרותי ההצלה, להבדיל ממצלמות אבטחה שבהם כן ניתן להתל בעזרת כיסוי ראש או גניבת הדיסק הקשיח ממערכת הקלטה, את האזעקה לבית קשה מאוד לנטרל.

אזעקה לבית אלחותית או קווית?

ברכישת אזעקה לבית עומדים בפנינו שתי טכנולוגיות עיקריות לבחירה והם אזעקות אלחוטיות והקוויות, ברמה המקצועית אין הבדל גדול, שתי הטכנולוגיות עובדות ברמה שווה, השוני מתבטה בעיקר במחיר המוצר, מחיר האזעקות האלחוטיות גבוהה מהקוויות אבל מחיר ההתקנה של המערכות הקוויות גבוה מהאלחוטיות כך שבסוף החשבון המחירים דיי שוווים, ההמלצה שלנו היא לבחור במערכות האלחוטיות שנוחות יותר להתקנה ולתחזוק בעתיד.

סוגים שונים של גלאים

  • גלאי מגנט: הגלאי הנפוץ ביותר לדלתות הבית, מותקן בדרך כלל בחלקו העליון של הדלת, ברגע שהאזעקה מופעלת ודלת הכניסה נפתחת המגנט מתנתק ומפעיל את הסירנה במתחם.
  • גלאי וילון: מותקן בעיקר בפתחי חלונות הבית ומאפשר הגנה מפני חדירה מאזור זה, ברגע שאדם זר חודר לעבר מסגרת החלון החיישן מפעיל את הסירנה במתחם הבית.
  • גלאי נפח: נפוץ בעיקר במחסנים ועסקים, את בלאי מפעילים כאשר אחרון האנשים עוזב את המקום ונועל את הדלתות וברע שמתבצע חדירה למתחם הגלאי מזהה מיד שינוי בנפח המקום ומפעיל את הסירנה
  • גלאי חיצוני: נפוץ בעיקר בבתים פרטיים בהם יש גינות ואזורי חוץ, הגלאי מותקן במתחם ויודע לזהות תנועה שמפעילה מיד את הסירנה, בגלאים מסוג זה יש גם לרוב אזעקות שווא שמפעילים בעלי החיים במקום

בחירת גלאי חיצוני

 

סגירת תפריט
Call Now Button