טיפים לרכישת מצלמות אבטחה

1. בחירת מותג מערכת ההקלטה DVR
שימו לב, מכשיר ההקלטה אותו אתם עתידים לרכוש יעבוד לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, אין הרבה מכשירים חשמליים שעובדים בצורה מסיבית כזו לכן מומלץ לבחור אחד ממותגי היצרנים שהוכחו כיציבים בעבודה רבה עם מינימום לתקלות, המותגים שאיתם מומלץ לעבוד הם: PROVISION  ,HIKVISIONו-Dahua.

2. בחירת מספר הערוצים במערכת ההקלטה
תמיד מומלץ לרכוש מערכת מצלמות אבטחה עם מספר ערוצים גבוה ממספר המצלמות המותקנות בפועל, מהסיבה שאם בעתיד תרצו להוסיף מצלמה, תוכלו לעשות זאת מבלי להחליף את מערכת ההקלטה, לכל ערוץ ניתן לחבר מצלמה אחת, מערכות ההקלטה מגיעות עם מספרי ערוצים מובנה: 4 ערוצים, 8 ערוצים, 16 ערוצים, ו32 ערוצים.

3. ממשק המערכת בשפה העברית
בקשו מערכת עם ממשק ניהול בשפה העברית לדוברי השפה כמובן, הדבר יקל עליכם מאוד בעת שימוש ושיחזור ההקלטות, לא בכל יום קורה דבר שמצריך כניסה וצפייה בהקלטות ולעתים עם הזמן אנשים שוכחים את אופן השימוש במערכת, לכן ממשק קל לתפעול ואפשר לכם לעשות זאת ללא כל בעיה.

4. לכמה זמן ההקלטות נשמרות?
כל מערכת אינדיבידואלית לעצמה והדבר תלוי בגודל הדיסק הקשיח ומספר המצלמות הקיימות, ככול ששטח האחסון בדיסק הקשיח במערכת ההקלטה גדול יותר כך ההקלטות ישמרו לזמן ממושך יותר, רוב המערכות כיום מגיעות עם דיסק של חצי טרה ׁ ׁׂׂ(500GB) וניתן לשדרג אותו לטרה ויותר, כאשר מדובר בהתקנה של מעל 3 מצלמות מומלץ להשתמש בדיסק של טרה ויותר לפי הצורך, זמן הממוצע לשמירת ההקלטות הוא שבועיים שלוש.

5. הגדירו מצב הקלטה לפי תנועה
כשאין סיבה מיוחדת להקלטה רציפה ללא הפסקה מומלץ להגדיר את המערכת להקליט רק כשיש תנועה אל מול המצלמה, המערכות יודעות לזהות כל תנועה ולו הקטנה שבה ולהקליט באופן אוטומטי, שימוש בהגדרה זו יעיל מאוד בתפקוד שטח האחסון וכוח העיבוד של המערכת.

6. מצלמות צינור או כיפה?
למעשה מבחינה טכנית אין הבדל במפרט הטכני של המצלמות, תוכלו למצאו מצלמות צינור וכיפה עם אותו מפרט בדיוק, השוני הגדול הוא במבנה ובצורה שלהן, מצלמות הכיפה מתאימות יותר לשימוש פנימי בשל הצורה הדקורטיבית והעדינה שלהם לעומת הצינור שהיא מסיבית וחזקה יותר ומותקנת בעיקר על קירות חיצוניים, כך שהבחירה היא נטו ביחס לאזור ההתקנה.

7. צפייה מרחוק באמצעות מחשבים וסמארטפונים
רוב המערכות כיום ניתנות לצפייה מרחוק באון ליין בכדי שהצפייה תתאפשר באמצעות מחשבים וטלפונים ניידים יש צורך בנקודת אינטרנט בסמוך להתקנת מערכת ההקלטה, באמצעות החיבור ניתן לצפות בהקלטה מרחוק ואף להיכנס לשחזורים, מומלץ בנוסף לבקש מספק האינטרנט שלכם כתובת IP קבוע כדי להקל על הכניסה לאפליקציה בכל פעם מחדש.

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן