מצלמות אבטחה בגני ילדים

הילדים שלנו הם הדבר הכי יקר והכי חשוב לנו בעולם. כל הורה רוצה לתת לילד שלו את הטוב ביותר, לשמור עליו מכל משמר ולהקדיש את כל מה שהוא יכול למענו ולטובתו. לצערנו, בשנים האחרונות אנו שומעים על לא מעט מקרים מזעזעים אשר מתרחשים בגני הילדים, לכאורה, במקום בו אנו מפקידים את ילדינו על מנת שיהיו מוגנים יותר, יתפתחו וילמדו. שורה של מקרים קשים כאלו, ועליה גדולה במודעות לחוסר הפיקוח הממשלתי בגני ילדים רבים או מחדלים נוספים, הובילו לכך כי היום אחת הדרישות המרכזיות של הורים בבחירת גן לילדים שלהם היא גן בו מותקנות מצלמות אבטחה.

למה חשוב להתקין מצלמות אבטחה בגני ילדים?

בעבר היה נהוג לחשוב שמצלמות אבטחה נמצאות בשימוש רק בבתים פרטיים אזורים ציבוריים אבל המציאות והיכולות של המערכת מאפשרת שימושיים פרטיים וחשובים אם זה בגני ילדים, בבית הסבים ואפילו במקצועות שונים כמו חוקר פרטי העושה בהם שימוש לתיעוד, עבור ההורים – מצלמות האבטחה הן חשובות מאוד ויכולות להעניק להם מידע קריטי על הילדים בזמן אמת או יכולת מעקב אחר המתרחש בגן. עבור הורים רבים מדובר בגורם היחידי אשר יכול להעניק להם את השקט הנפשי לו הם זקוקים כאשר היקרים להם נמצאים בגן, ובמיוחד אם מדובר במצלמות אבטחה המעניקות אפשרות לצפייה מרחוק ומאפשרות להורי הילדים בגן להתחבר בעת הצורך ולצפות במתרחש. גם בגנים בהם אין חיבור ישיר לכלל ההורים, העובדה שקיימות מצלמות אבטחה יכולה לאפשר בירור של מקרים שונים או אפילו רק גורם מרתיע עבור גננת או סייעת שאינן נוהגות כראוי עם הילדים.

האם דרישה להתקנת מצלמות אבטחה תייקר את תשלומי הגן?

התשובה היא לחלוטין לא! היום עלויות של מצלמות אבטחה הן הרבה יותר נוחות ממה שהיה בעבר, ואפשר למצוא מצלמות אבטחה איכותיות ויעילות בעלות של כמה אלפי שקלים בלבד למערך מצלמות שלם. מדובר בעלות שהגן בהחלט יכול לעמוד בה, ועוד יותר מבורכות רשויות עירוניות אשר מחליטות לבצע את ההתקנה של המצלמות הללו מתוך התקציב שלהן וכך להעניק ביטחון רב יותר לילדים ושקט נפשי רב יותר להורים.

איך לבחור את המיקומים הנכונים להתקנת המצלמות?

אם אתם מתקינים מצלמות קבועות ללא יכולת תזוזה, חשוב מאוד לבחור מיקומים נכונים להתקנת המצלמות הללו כך שהן יכסו את כל השטח של הגן בצורה הטובה ביותר. אתם לא רוצים להגיע למצב בו הורה מביט במצלמות ולא רואה את הילד שלו, ואז מחייג מיד בהיסטריה אל הגן. לכן חשוב לכסות כל שטח, ולהתייעץ עם מומחה בתחום בכדי לבנות את מערך האבטחה הנכון ביותר עבור הגן בהתאמה למבנה שלו, כלל השטחים בו ועוד.

סגירת תפריט
Call Now Button