הסיבות שאינטרקום הוא מוצר חובה בכל בית

המצב הביטחוני בישראל גורם להרבה מאד אנשים לחוש לא בטוחים במגוון רחב של מצבים או סיטואציות. גם כאשר נמצאים בבית לא תמיד חשים ביטחון מלא, או שיש בתוך הבית חפצים, רהיטים או כמובן בני משפחה שחשוב מאד לשמור על שלומם ולצורך זה לא בוחלים בשום אמצעים. בשנים האחרונות כמעט ואין בית או דירה שלא מותקנים בהם אמצעי מיגון או בקרה מבפנים על מנת שלדעת בכל רגע ורגע מי מתקרב אל הבית או מי מעוניין להיכנס או ליצור קשר. מצלמות אבטחה, מכשירי הקלטה או חיישנים.

למה צריך אמצעי מיגון?

להלן חמש סיבות אשר בגינן כל אדם צריך לשקול ברצינות להתקין אמצעי מיגון כאלה או אחרים בבית או בדירה שלו:

  1. הביטחון שבידיעה – כאשר יודעים מי נמצא מהצד השני של הדלת או בצד החיצוני של הגדר או החנייה – קל יותר להתכונן לבואו, בעיקר אם מדובר באדם לא מוכר.
  2. טכנולוגיה מתקדמת – כיום אפשר לבסס אינטרקום או אמצעי מיגון אחרים על רשת האינטרנט וכך לדעת בכל רגע מה קורה בבית ומי מתקרב אליו.
  3. תפעול קל, פשוט ונוח – כיום גם בני נוער שגרים בבית יכולים לתפעל את המערכות וכך במידה והם נשארים לבד בבית הם יכולים לחוש בטוחים.
  4. מתאים לאזורי מגורים מועדים לפריצות או שרמת הביטחון בהם נמוכה – אף אחד לא צריך לעבור חוויה מטלטלת ומבהילה כמו פריצה לבית או חשש ללכת בסמוך לבית. כאשר מערכת המיגון מחוברת למוקד אנושי של שומרים – אפשר לישון בשקט ולדעת שאף אחד לא יוכל להיכנס פנימה.
  5. לאשר כניסה לבית למורשים בלבד – בעזרת האינטרקום ניתן לאפשר כניסה לבית למי מהמבקשים או המצלצלים וכמובן לבחור שלא לפתוח את הדלת או השער. כל אחד יחשוב על הסיבות או השיקולים שלו בבואו לפתוח או לאשר לאדם זה או אחר להיכנס הביתה.

איך בוחרים נכון?

חשוב מאד לדעת שלמרות המגוון הרחב של אמצעי מיגון – לא תמיד הכל דרוש וחשוב לבחור את אלה שייתנו את המענה הטוב ביותר. אינטרקום לבית מהווה בדרך כלל את הבסיס, שכן בזכות טכנולוגיות מתקדמות כיום אינטרקום זה יהיה גם עם פונקציות של שמע וגם של צילום כך שאפשר יהיה לראות דרכו בדיוק מי ממתין בחוץ וכך לקבל את ההחלטה האם לאפשר לו כניסה או שלא.

סגירת תפריט
Call Now Button